Jesteś tutaj

Strona główna

fotoBlog

Agnieszka i Mariusz - wesele w Sokołowie Podlaskim cz.2

Kolejna partia zdjęć z wesela w Agnieszki i Mariusza w Sokołowie Podlaskim. Jakoś tak ostatnio czasu na bloga mało, więc jak tylko znajdę wolną chwilkę staram się małymi partiami uzupełniać zaległości. Niedługo będzie więcej.
Agnieszka i Mariusz

Wesele Agnieszki i Mariusza - Sokołów Podlaski

Dzisiaj chcemy przypomnieć Wam Agnieszkę i Mariusza i pokazać pierwszą część zdjęć z ich wesela. Część druga - już niebawem. A tym czasem zobaczcie jak wygląda wesele w Sokołowie Podlaskim.

wesele sokołów podlaski

wesele sokołów podlaski

Ślub - Sokołów Podlaski

Pamiętacie jeszcze Agnieszkę i Mariusza z poprzedniego wpisu? Mam nadzieję, że tak. Przez wakacje trochę nam się to wszystko rozciągnęło w czasie, ale już jesteśmy i już nadrabiamy zaległości. Dlatego dzisiaj ciąg dalszy historii tej Młodej Pary - ślub, który również odbył się w Sokołowie Podlaskim. Zapraszamy!

Agnieszka i Mariusz

Reportaż ślubny z błogosławieństwa – Sokołów Podlaski

Dzisiaj zapraszamy Was na reportaż ślubny do Sokołowa Podlaskiego. Zajrzymy do domów Agnieszki i Mariusza gdzie najbliższa rodzina udzielałam im błogosławieństwa.

Pan Młody tak się spieszył do przyszłej żony, że przyjechaliśmy trochę za wcześnie. My mieliśmy więc trochę dodatkowego czasu na zdjęcia w pięknych i kolorowych okolicznościach przyrody, a Państwo Młodzi mogli jeszcze na spokojnie porozmawiać z gośćmi.

Krzysztof i Magda - sesja

Przed Wami sesja Magdy I Krzyśka. Sesja w bardzo eleganckich wnętrzach. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba.
Magda i Krzysiek

Wesele Magdy i Krzyśka - sala w Wężach - cz.2

Dzisiaj ostatnia część reportażu ze ślubu Magdy i Krzyśka. Jeśli chcielibyście zobaczyć poprzednie zapraszamy tutaj:
Magda i Krzysiek

Wesele Magdy i Krzyśka - sala w Wężach - cz. 1

Pora na kolejny odcinek historii "Wielki Dzień Magdy i Krzyśka". Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wesela, które odbyło się w sali w Wężach.
Magda i Krzysiek

Magda i Krzysiek - ślub w Liwie

Przed Wami ciąg dalszy historii Magdy i Krzyśka. Dzisiaj zapraszamy do obejżenia zdjęć z wesela, które odbyło się w Liwie - tradycyjnie w parafii Panny Młodej.
Magda i Krzysiek

Reportaż z błogosławieństwa i przygotowań - Liw

Pamiętacie Magdę i Krzyśka, którzy w naszym konkursie wygrali sesję narzeczeńską? Dzisiaj chcielibyśmy Wam pokazać początek ich reportażu ślubnego. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba. Większość zdjęć zrobiona była w Liwie, w domu panny Młodej, ale są też zdjęcia z domu Pana Młodego.

Magda i Krzysiek

Strony